Бренди

БрендиJack & Jones - данський модний бренд, що спеціалізується на виробництві чоловічого одягу, взуття та аксесуарів.

Марка також випускає нижню білизну. Бренд заснований в 1990 році. На 2014 рік бренд входить до складу датської корпорації Bestseller AS, що володіє марками Only, Verо Moda, Selected, Vila Clothes, Object Collectors Item, Pieces, Junarose, Mama Licious, Name IT, Outfitters Nation, J. Lindberg. Всі колекції чоловічого бренду розробляються відповідно до тенденцій світової моди. Їх виробництво здійснюється командою дизайнерів марки.

Детальніше


Solid - один з найкрутіших брендів в Європі для чоловіків у віці від 18-30 років

Виробник модного одягу на протязі більше 10 років, і пропонує широкому асортимент одягу по всій Європі. Насправді, ви знайдете Solid практично в кожній країні в Європі.

Детальніше


Adidas

Станом на сьогодні, Адідас є серйозним концерном, який займається виробництвом не лише спортивного взуття і одягу, проте і спеціальних спортивних споряджень для професійних змагань.

Детальніше


Vero Moda - жіночний бренд з самого серця Європи

У фірмових моделях одягу поєднуються класичний шик і ціла буря найновіших молодіжних течій і напрямів. При цьому всі вони витримані в єдиному елегантному і вишуканому стилі, настільки характерному для моди західноєвропейських країн

Детальніше


Only - яскраві образи, оригінальність і комфорт

Марка заснована в 1995 році. Візитною карткою Only є джинси. На 2013 рік бренд входить до складу датської корпорації Bestseller AS, що володіє марками Verо Moda, Jack & Jones, Selected, Vila Clothes, Object Collectors Item, Pieces, Junarose, Mama Licious, Name IT, Outfitters Nation, J. Lindberg.

Детальніше


H & M (Hennes & Mauritz) - найбільша в Європі роздрібна мережа з торгівлі одягом

У 1947 році Ерлінг Перссоном був відкритий магазин жіночого одягу Hennes в місті Вестерос (Швеція). Пізніше, в 1968 році Ерлінг Перссон набуває магазин для мисливців та рибалок Mauritz Widforss. В асортимент додається лінії одягу для чоловіків і дітей, назва компанії змінюється на Hennes & Mauritz.У 1947 році Ерлінг Перссоном був відкритий магазин жіночого одягу Hennes в місті Вестерос (Швеція). Пізніше, в 1968 році Ерлінг Перссон набуває магазин для мисливців та рибалок Mauritz Widforss. В асортимент додається лінії одягу для чоловіків і дітей, назва компанії змінюється на Hennes & Mauritz.

Детальніше