Взуття

Виберіть підкатегорію

  • Кросівки
    Кросівки
Взуття

Стокове взуття з Європи від MOstok - приваблива вартість і висока якість в одній коробці

Придбати брендове взуття гуртом бажають величезна кількість як інтернет-магазинів, так і звичайних роздрібних магазинів. Взуття від відомих брендів не тільки відрізняється високою якістю, але і стильним зовнішнім виглядом. Тому на таку продукцію завжди знайдеться покупець. Особливо, якщо вона пропонується по дійсно низькій ціні.

Придбати сток взуття гуртом ви можете в інтернет-магазині MOstok, який пропонує лоти від відомих брендів зі всієї Європи.

Взуття з Європи - сток, який заслужив кожен

З усіх предметів одягу, немає настільки важливого елемента, як взуття. Сток гуртом з Європи дозволяє отримати дуже якісні моделі за низькою вартістю.

Як це відбувається?

Ви вибираєте лот виробника, оплачуєте його та отримуєте те, що цікавить вас. При цьому стокове взуття з Європи абсолютно нове і в ідеальному стані. Це далеко не секонд-хенд, який використовувався іншими людьми й може мати на собі ушкодження. Ні, ви отримуєте абсолютно нову оригінальну продукцію брендування взуття гуртом. Вам лише не відомо, які моделі знаходяться в лоті і який їх розмір.

Яким чином формується сток?

Сток взуття оптом продається в лотах, які формуються через декілька основних причин:

  •        колекція взуття мала нижчий попит, аніж очікував виробник;
  •        залишилися певні розміри взуття, які довго простояли на складі;
  •        бренд намагається позбутися залишків перед виходом нової колекції;
  •        у виробника залишилося достатньо матеріалів і фурнітури, щоб зробити ще одну партію продукції.

Таким чином ви отримуєте можливість придбати брендовий сток з Європи за оптимальною вартістю. Це відмінний варіант для роздрібних регіональних магазинів, які намагаються запропонувати клієнтам товар за доступною ціною.

Інтернет-магазин MOstok пропонує продукцію відомих брендів. Купити сток взуття гуртом ще ніколи не було так просто. Досить залишити заявку на нашому сайті та чекати доставку лота в будь-яку точку України. З нами ви обов'язково зможете досягти того, щоб стокове взуття з Європи від відомих брендів красувалося на вітрині вашого магазину.